Kariera w MOWI

 

 

Jesteśmy doświadczonym i zaufanym pracodawcą dla 12.717 pracowników w 24 krajach m.in. w Norwegii, Szkocji, USA, Kanadzie, Japonii, Tajwanie, Chile, Irlandii i Polsce. Na Pomorzu, w naszych biurach i fabrykach, zatrudniamy przeszło 4000 osób.

 

 

Od lat wyznaczamy kierunki rozwoju w branży, tworzymy obowiązujące trendy i przewodzimy Niebieskiej Rewolucji, w ramach której promujemy akwakulturę przyjazną ludzkiemu zdrowiu, środowisku i lokalnym społecznościom. Nasze działania mają doprowadzić do zwiększenia ilości żywności, pochodzącej z mórz i oceanów, która zapewni spokojną przyszłość milionom ludzi na całym świecie.

 

Jeśli chcesz być częścią naszego Zespołu i nie boisz się osobiście kreować przyszłości, dołącz do Nas i daj się porwać Niebieskiej Rewolucji.

- KOGO SZUKAMY? -

 

centrum-wsparcia-biznesowego-1.jpg
Osób rozpoczynających karierę

- które chcą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w branży strategicznej dla regionu.

 

Doświadczonych pracowników

- którzy obejmą rolę Team Leaderów. Zarówno tych posiadających szeroki wachlarz kompetencji, jak i tych wąsko ukierunkowanych.

 

Specjalistów w zakresie procesów księgowych:

- OtC  (ang. Order to Cash), PtP (ang. Procure to Pay), RtR (ang. Record to Report), GL (ang. General Ledger). 

 

PRACOWNIKÓW BRANŻY PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO:

- pracowników produkcyjnych, specjalistów z zakresu mechaniki i elektryki, automatyków, specjalistów IT.

ZAPOZNAJ SIĘ Z AKTUALNYMI OFERTAMI PRACY >>

- DLACZEGO WARTO WYBRAĆ Mowi? -

 

W MOWI PAMIĘTAMY, ŻE ZA KAŻDYM SUKCESEM STOJĄ LUDZIE.

 

Naszą pozycję lidera w branży osiągnęliśmy dzięki niezwykłym ludziom, których pasja, zaangażowanie i ogromna wiedza od kilkudziesięciu lat tworzą podstawy naszej organizacji.

 

Liczy się dla nas nie tylko to, co potrafisz, ale również to, kim jesteś. Chcemy, abyś czuł się u nas swobodnie, a swoje obowiązki wykonywał z prawdziwą pasją. Dołożymy starań, by lepiej poznać Ciebie i Twoje zdolności oraz zapewnić Tobie komfortowe warunki do rozwoju kompetencji w miejscu pracy.

MAMY PRZEJRZYSTE ZASADY

Kultura naszej organizacji opiera się na głęboko zakorzenionych skandynawskich wartościach – równości, zaufaniu i uczciwości. Bazując na nich, stworzyliśmy własny etos, dopisując kolejne wartości, które uznaliśmy za cenne: pasję, dzielenie się i zmianę - umożliwiającą nam doskonalenie się w każdym aspekcie działalności. 

 

Niezależnie od tego, czy pracujesz w Polsce, Kanadzie czy Norwegii możesz liczyć, że te uniwersalne wartości i wysokie standardy będą obowiązywały tak Ciebie, jak i wszystkich Twoich współpracowników.

RZEJRZYSTE--ZASADY-MARINE-HARVEST.jpg

STABILNOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ - IDEALNA MIESZANKA 

Jesteśmy dumni z tego, że większość spośród prawie 13.000 naszych pracowników zdecydowała się związać z firmą na wiele lat, i budować od podstaw swoją karierę w branży właśnie z Mowi. Jednocześnie multikulturowe doświadczenia czynią nas doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią otwartość i różnorodność.