Automatyk

Miejce pracy: Duninowo k/Ustki
Nr ref. A/2019/03/21

Currently, we’re looking for talented & motivated invidual to take the role of Trade Marketing Manager for MARINE HARVEST business in Poland with the focus on upcoming launch of our first global salmon brand onto the Polish market . The role of the successful candidate will be to lead the development, execution and evaluation of all channel & consumer activities for MOWI brand in Poland with close cooperation with Marketing and Sales Departments.

Wymagania:
  • AWykształcenie średnie o profilu kierunkowym (mile widziane wyższe automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka);
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV;
  • Wiedza z zakresu obsługi i programowania dowolnych sterowników PLC;
  • Wiedza z zakresu działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i motywacja

Zadania:
  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych.
  • Montaż nowych instalacji, automatyki przemysłowej oraz przygotowanie podzespołów do nowych maszyn i urządzeń
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń automatyki przemysłowej
  • Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych;
  • Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury;
  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych;
  • Dobór części zamiennych przy realizacji nowych projektów;
  • Udział w realizacji nowych projektów inwestycyjnych.
  • Wykonywanie działań wynikających z procedur i instrukcji Systemów Zarządzania Jakością i HACCP

Oferujemyr:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zgodne z posiadanym doświadczeniem)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem rynku, w zespole prawdziwych pasjonatów
  • Ciekawe programy szkoleń
  • Własny, stały punkt medyczny z ofertą lekarzy specjalistów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kurs języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@morpol.com.

W temacie listu proszę wpisać „Automatyk”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com"