Brand Manager

Miejsce: Marine Harvest - Gdańsk

Nr ref BM/2018/03/28

Zadania:
  • Odpowiedzialność za działania promocyjne i reklamowe tworzące wizerunek markiMarine Harvest na rynku
  • Koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania nowych
    produktów na rynek
  • Opracowywanie strategii reklamowej i promocyjnej produktów oraz jej kompleksowa realizacja
  • Nadzór nad akcjami promocyjnymi
  • Współpraca z kontrahentami w dziedzinie reklamy i promocji (agencje, graficy, drukarnie)
  • Realizacja działań bezpośrednio wspierających rotację produktów
  • Analizowanie udostępnionych danych rynkowych
  • Wspieranie działań marketingowych zagranicznych biur sprzedaży (Szwecja, Niemcy, Włochy, CEE)

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – preferowany profil związany z reklamą i promocją
    Doświadczenie zdobyte w pracy w domu medialnym lub agencji kreatywnej przy realizacji kilku kampanii
    Doświadczenie w pracy z klientami zamawiającymi kampanię, grafikami, agencjami hostess, drukarniami
    Doświadczenie w prowadzeniu kampanii i wprowadzaniu produktów na rynek
    Płynna znajomość języka angielskiego
    Umiejętność pracy projektowej
    Aktywność, dynamizm i kreatywność

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego
  • Szerokie możliwości w zgłaszaniu i wdrażaniu własnych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@morpol.com do dnia 31.05.2018 r.

W temacie listu proszę wpisać „Brand Manager”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.