Inżynier Utrzymania Ruchu

Nr ref. IUR/2019/05/16
Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Zadania:
  • Nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników – Utrzymania Ruchu
  • Planowanie i przeprowadzanie działań prewencyjnych i naprawczych
  • Budowa planów prewencyjnych opartych o analizę FMECA, FRACAS
  • Tworzenie Instrukcji Konserwacyjno-Remontowych
  • Zapewnienie ciągłości działania maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn i urządzeń
  • Usprawnianie procesów oraz tworzenie odpowiednich standardów
  • Ustalanie priorytetów oraz planowanie działań zarówno krótko i długoterminowych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentowanie wyników
  • Współpraca z managerami i różnymi działam i firmy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – techniczne (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów technicznych
  • Przynajmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmach produkcyjnych
  • Praktyczna wiedza techniczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołowej
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Elastyczność
Oferujemy:
  • Ciekawe programy szkoleń
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku
  • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie
  • Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 31.05.2019 r. na adres: rekrutacja@mowi.com

W temacie listu proszę wpisać „Inżynier Utrzymania Ruchu”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com "