Laborant

Nr ref. LAB/2019/06/28

Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Zadania:
  • Obsługa urządzeń w laboratorium mikrobiologicznym
  • Samodzielne przeprowadzanie badań mikrobiologicznych (ilościowych i jakościowych)
  • Przygotowywanie próbek do badań
  • Badania środowiskowe
  • Analiza otrzymanych wyników
  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie w zakresie: mikrobiologii, ochrony środowiska, technologii żywności, biotechnologii, analityki medycznej i pokrewnych
  • Praktyczna znajomość technik badań mikrobiologicznych
  • Znajomość programu MS Office
  • Dokładność, dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@mowi.com

W temacie listu proszę wpisać „Laborant”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A.. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do pro-wadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com “.