Lider ds. Usprawnień Technicznych

Nr ref. LUT/2019/11/25
Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Zadania:
  • Tworzenie prototypów maszyn produkcyjnych
  • Modernizacje maszyn produkcyjnych w zakresie zwiększania bezpieczeństwa, wydajności i ergonomii
  • Współpraca z koordynatorami i kierownikami zakładu m.in. z działami (produkcji, utrzymania ruchu, jakości, BHP)
  • Udział we wdrażaniu nowych prototypów maszyn i urządzeń
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem ślusarzy i spawaczy
Wymagania:
  • Zawodowego doświadczenia technicznego
  • Doświadczenia w tworzeniu i modernizacji maszyn produkcyjnych
  • Znajomość oprogramowania Auto – Cad będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Dobre wdrożenie do nowej roli i merytoryczne wsparcie przełożonego
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia zewnętrzne
  • Szansę na dynamiczny rozwój kariery zawodowej
  • Pakiet benefitów m.in. (opieka zdrowotna dostępna bezpośrednio w miejscu pracy, dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do wydatków sportowo-rekreacyjnych)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@mowi.com

W temacie listu proszę wpisać „Lider”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com .“