Pracownik Przetwórstwa Rybnego

Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

W firmie Mowi uznaje się, iż ogromny wkład w sukces firmy mają zawsze jej pracownicy. Mowi zatrudnia ponad 3 tys. osób. Pracownicy mają wiele różnych możliwości, w tym pracę na różnych stanowiskach w przetwórstwie ryb, jeśli chcesz być częścią tego sukcesu dołącz do nas.

Wymagania:
  • badania sanitarno-epidemiologiczne
  • chęć do pracy i zaangażowanie
Zadania:
  • f• obróbka wstępna łososia świeżego
  • krojenie, filetowanie, porcjowanie ryby
  • pakowanie gotowych produktów
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • praca w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do pracy autobusami firmowymi
  • własny, stały punkt medyczny z ofertą lekarzy specjalistów
  • ubezpieczenie grupowe
  • świadczenia socjalne
  • karty multisport

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania CV w dziale kadr - osobiście, bądź na adresy poczty e-mail: kadry@mowi.com

W temacie wiadomości należy wpisać: PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi PolandS.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com".