Pracownik Przetwórstwa Rybnego

Miejce pracy: Duninowo k/Ustki

Mowi rozumie, iż ogromny wkład w sukces firmy mają zawsze jej pracownicy, dlatego staramy się stworzyć każdemu zatrudnionemu możliwe najlepsze warunki do pracy i rozwoju. Oferujemy wiele możliwości pracy na różnych stanowiskach w branży przetwórstwa ryb.

Poszukujemy pracowników na działy plastrowania, pierwszej obróbki (dział świeży) i inne działy produkcyjne.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę (z możliwością szybkiego przedłużenia na czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do i z pracy autobusami firmowymi
  • przychodnia medyczna dla pracowników z dostępem do lekarzy specjalistów
  • ubezpieczenie grupowe
  • bogate świadczenia socjalne
  • karty sportowe

WYMAGANIA:
  • badania sanitarno-epidemiologiczne
  • chęć do pracy i zaangażowanie

ZADANIA:
  • obróbka łososia świeżego
  • krojenie, filetowanie, porcjowanie ryby
  • pakowanie gotowych produktów

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:
Telefoniczny: 59 846 81 00
Mailowy: rekrutacja@mowi.com
Osobisty: Elżbieta Stec, Mowi Poland S.A., Duninowo 39

W temacie wiadomości należy wpisać: "PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com .“