PTP Specialist

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • Weryfikacja i księgowanie faktur zakupowych spółek zagranicznych
  • Weryfikacja dokumentów magazynowych związanych z fakturami towarowymi
  • Przygotowanie i wykonywanie przepływów płatności dla dostawców
  • Uzgadnianie sald z dostawcami i monitorowanie statusu faktur
  • Udział w zamykaniu miesiąca/ kwartału/ roku poprzez przygotowywanie raportów (wiekowanie zobowiązań)
  • Praca ze skrzynką generyczną w zakresie zapytań od dostawców, innych działów lub centrum księgowego
Wymagania:
  • Roczne doświadczenie w zespole zobowiązań centrum usług wspólnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B1 (codzienna praca w języku polskim i angielskim)
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu Excel (tabele przestawne, wyszukaj pionowo)
Oferujemy:
  • Możliwość nauczenia się procesów księgowych z kilku krajów zagranicznych
  • Udział we wdrażaniu systemu ERP
  • Skandynawską kultura organizacyjna, której najważniejszą wartością są ludzie
  • Możliwość wyboru benefitów
  • Elastyczne godziny pracy (7:00 – 15:00), (9:00 – 17:00)
  • Dbając o bezpieczeństwo pracowników oferujemy ubezpieczenie i pakiet medyczny
  • 1 day off for charity  - dzień wolontariusza

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@mowi.com
W temacie listu proszę wpisać „PTP”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com "