Sales Executive (Raw Material)

Miejsce pracy: Marine Harvest Polska S.A. - Gdańsk
SE/2018/08/13

Cel istnienia stanowiska: Rozwijanie sprzedaży produktu świeżego na rynku polskim i krajach bałtyckich w celu rozwoju sprzedaży i budowania - przewagi konkurencyjnej firmy.

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad procesem zakupu produktu świeżego – ścisła współpraca z działem sprzedaży produktu świeżego w centrali Marine Harvest
  • Bieżąca analiza rynku w celu poszukiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą
  • Opieka nad bieżącymi klientami, utrzymywanie relacji handlowych i rozwijanie sprzedaży w tej grupie
  • Realizacja założonych celów handlowych oraz odpowiedzialność za generowanie określonego zysku ze sprzedaży
  • Ciągłe zapewnienie dostępności produktów dla klientów
  • Negocjowanie warunków handlowych

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania rynku B2B oraz B2C w sektorze spożywczym
  • Poparte wynikami doświadczenia w zakresie zakupu i sprzedaży produktów
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w zakupach i sprzedaży produktów spożywczych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji zakupowych i sprzedażowych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie). Drugi język będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w branży rybnej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Rozumienie procesów logistycznych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel)
  • Znajomość program COMACH ERP XL będzie dodatkowym atutem
  • Otwarty umysł, nastawienie na szukanie rozwiązań, skuteczność w działaniu
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@morpol.com.

W temacie listu proszę wpisać „Sales Executive”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@morpol.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@morpol.com “.