Specjalista ds. Rekrutacji

Nr ref. SDR 2019/04/10
Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Zadania:
  • współpraca z managerami w celu weryfikacji potrzeb rekrutacyjnych i wymagań stawianych kandydatom;
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska white collar, w tym wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów, umawianie spotkań, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, składanie ofert kandydatom;
  • tworzenie oraz publikacja ofert pracy;
  • poszukiwanie i wykorzystywanie najskuteczniejszych źródeł pozyskiwania kandydatów, w tym portali ogłoszeń, udział w targach pracy, współpraca z biurami karier i z agencjami
  • rekrutacyjnymi, oraz inne aktywności, które będziesz mógł/mogła nam zaproponować aby pozyskać odpowiednich Pracowników
  • wsparcie w tworzeniu procesu onboardingowego oraz czynny udział we wdrażaniu nowych Pracowników;
  • dbanie o wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy jako pracodawcy;
  • raportowaniu przebiegu prowadzonych działań rekrutacyjnych i HR;
  • współpraca z innymi członkami zespołu HR i udział w projektach wewnętrznych działu HR.
Wymagania:
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie średniego szczebla
  • proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • praktyczna znajomość metod i narzędzi HR
  • umiejętności realizacji projektów z wykorzystaniem różnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • zainteresowanie obszarem HR oraz umiejętność wykorzystania w praktyce nabytej wiedzy
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • znajomość języka angielskiego
Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem rynku, w zespole prawdziwych pasjonatów
  • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie
  • Ciekawe programy szkoleń
  • Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy
  • Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@mowi.com

W temacie listu proszę wpisać „Specjalista ds. Rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com "