Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością

Nr ref. SZJ/2019/02/07
Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Zadania:
  • Nadzór nad procedurą identyfikowalności
  • Realizowanie zadań i projektów w zakresie doskonalenia systemu zapewnienia identyfikowalności
  • Realizowanie zadań wynikających z wymagań klienta w zakresie zapewnienia identyfikowalności na platformy Klientów
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka w zakresie jakości i bezpieczeństwa żywności
  • Doskonalenie i wdrażanie narzędzi do oceny ryzyka
  • Nadzór nad zmianami regulacji prawnych w zakresie prawa żywnościowego – ustawodawstwo polskie i UE
  • Odpowiadanie na wewnętrzne i zewnętrzne zapytania jakościowe
  • Wsparcie przy opracowaniu raportów działań korygujących po audytach zewnętrznych
  • Udział w bieżących projektach w zakresie zdań określanych przez przełożonego

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – technologia żywności lub systemy zarządzania jakością
  • Mile widziana umiejętność stosowania w praktyce narzędzi do szacowania ryzyka (np. FMEA, risk score, inne)
  • Znajomość  języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziane szkolenie oraz praktyka z zakresu audytów wewnętrznych.
  • Praktyka w przemyśle spożywczym, znajomość  systemów HACCP, BRC oraz IFS
  • Bardzo dobra komunikacja interpersonalna
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, dokładność, kreatywność i samodzielność w działaniu

Oferta:
  •  Umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem rynku, w zespole prawdziwych pasjonatów
  • Pracę w środowisku jakościowym budowanym na wymaganiach międzynarodowych standardów takich jak: IFS, BRC, BAP, ASC, MSC, GlobalGAP, produkcja ekologiczna
  • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w biznesie
  • Ciekawe programy szkoleń
  • Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy
  • Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@mowi.com

W temacie listu proszę wpisać „Systemy Zarządzania Jakościąi”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Morpol S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Morpol S.A z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Morpol S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com "