Specjalista ds. Transportu

Nr ref. ST/2019/10/29

Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Zadania:
  • Tworzenie planu wysyłek – transport drogowy, export
  • Kontakt z firmami spedycyjnymi
  • Mapowanie i analizowanie procesów, proponowanie usprawnień
  • Definiowanie i optymalizacja KPI
  • Raportowanie miesięczne KPI
  • Wprowadzenie nowych wymogów klientowskich związanych z procesem logistyki wysyłek
  • Ścisła współpraca z działem planowania, wysyłek oraz obsługi klienta

Wymagania:
  • Doświadczenie związane z logistyką
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, tworzenie raportów)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość systemu ERPem
Oferujemy:
  • Dobre wdrożenie do nowej roli i merytoryczne wsparcie przełożonego
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia zewnętrzne
  • Szansę na dynamiczny rozwój kariery zawodowej
  • Opiekę zdrowotną dostępną bezpośrednio w miejscu pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci
  • Dofinansowanie do wydatków sportowo-rekreacyjnych (m.in. do zakupu kart sportowych FitProfit/FitSport)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@mowi.com

W temacie listu proszę "Specjalista ds. Transportu”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A.. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do pro-wadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi Poland S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com “.