Specjalista ds. wynagrodzeń

Miejsce pracy: Duninowo k/Ustki

Jako specjalista ds. wynagrodzeń  będziesz odpowiedzialny za przeglądanie, analizowanie i wspieranie działań HR i biznesu. Będziesz prowadzić badania i szczegółowe analizy. Będziesz też modelował i interpretował dane, aby oceniać i określać pozycję konkurencyjną firmy w zakresie wynagrodzeń. Celem stanowiska będzie formułowanie optymalnych i zorientowanych na biznes rekomendacji.

Zadania:
  • Udział w tworzeniu polityki wynagrodzeń, w tym systemów motywacyjnych/ benefitowych
  • Przygotowanie analiz dotyczących wynagrodzeń oraz rekomendacji płacowych
  • Współpraca w zakresie opisywania i wyceny istniejących i nowych stanowisk
  • Analiza trendów płacowych dla rynku lokalnego i ogólnopolskiego
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji firmowej z systemem wynagrodzeń (regulaminy, polityka płacowa)
  • Udział w procesach zarządzania wynagrodzeniami, wsparcie procesu okresowych przeglądów wynagrodzeń
  • Współtworzenie i optymalizacja systemów premiowych
  • Działania z zakresu controllingu personalnego
  • Kontrola efektywności systemu wynagrodzeń

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej międzynarodowej firmie lub w konsultingu
  • Znajomość narzędzi rynkowych do wyceny stanowisk (Korn Ferry, Mercer)
  • Doświadczanie w opisywaniu i wycenie stanowisk pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Zdolności analityczne w zakresie dokładności i szybkości analizy danych
  • Doświadczenie we współpracy z kadrą zarządzającą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
Oferujemy:
  • Konkurencyjna oferta wynagrodzeń i benefitów
  • Wsparcie w procesie relokacji
  • Zaproszenie do wdrażania istotnych dla biznesu projektów w skali ogólnopolskiej i Centralnej Europy
  • Ścieżka rozwoju zawodowego i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia zewnętrzne
  • Opieka zdrowotna dostępna bezpośrednio w miejscu pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania CV w dziale kadr - osobiście, bądź na adresy poczty e-mail: rekrutacja@mowi.com.

W temacie wiadomości należy wpisać: „Specjalista ds. Wynagrodzeń”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Mowi Poland S.A. z siedzibą w Duninowie w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Mowi PolandS.A. z siedzibą w Duninowie 39. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@mowi.com. Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Mowi S.A. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres rodo@mowi.com".