O NAS

 

Mowi Poland S.A. jest częścią norweskiej grupy Mowi ASA z siedzibą w  Bergen w Norwegii.

  

Specjalizujemy się w hodowli i przetwórstwie łososia atlantyckiego. W tej kategorii jesteśmy niekwestionowanym liderem na świecie. Naszym Klientom oferujemy także szeroki wachlarz produktów z ryb i owoców morza. Obecnie nasze wyroby można kupić na 70 rynkach. To czyni z nas również jedną z największych firm na świecie w branży.

marine-harvest-polska-losos-ludzie-farmy.jpg
marine-harvest-polska-losos-farmy.jpg

Dostarczając na Państwa stoły produkty najwyższej jakości ogromną wagę przykładamy do sposobu hodowli naszych ryb, warunków w jakich dorastają, czym są karmione. Nieustannie kontrolujemy stan zdrowia łososi. Aby to wszystko było możliwe jako jedyni na świecie posiadamy własne farmy, w których łososie żyją bezstresowo w warunkach zbliżonych do naturalnych.  Jako jedyni karmimy łososie wyprodukowaną wyłącznie przez nas, zdrową i ekologiczną, pozbawiną antybiotyków karmą, której skład podlega wielu bardzo restrykcyjnym kontrolom jakości. Dbamy o szybkość procesu dostaw z farm do supernowoczesnych fabryk przetwórczych, których w samej Europie posiadamy aż czternaście. W fabrykach proces przetwarzania ryb podlega szczegółowej kontroli i weryfikacji, tak aby finalnie uzyskać produkt o najwyższych parametrach spożywczych.

Codziennie 12 tys.  pracowników, z czego aż 4 tys. zatrudnionych w naszych biurach i zakładach przetwórczych w Polsce dba o to abyście Państwo co raz częściej sięgali po nasze produkty, byli z nich zadowoleni i wracali po kolejne.

morpol-produkcja-losos.jpg